small 1

NASZ ZESPÓŁ

Dr. Dorota Podlinski, DDS

Dr Dorota Podlińska uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w Polsce na Akademii Medycznej w Gdańskiej Akademii Stomatologicznej w 1978 r. Po kilku latach praktyki w Polsce przeprowadziła się do USA w 1983 r., gdzie kontynuując naukę, ukończyła doktorat Dental Surgery (DDS) na New York University - College of Dentistry w 1986 roku.

Dr Podliński przeszła ponad 3000 godzin zaawansowanego szkolenia od czasu ukończenia szkoły dentystycznej, w tym specjalizacji Rehabilitacji Jamy Ustnej.
Dr Podliński należy do wielu grup zawodowych, w tym do American Dental Association, New York District Dental Society, Academy of General Dentistry, American Professional Practice Association i jest byłym członkiem wydziału NYU College of Dentistry.

Iwona Michalek, RDH

Iwona Michalek, jest zarejestrowaną higienistką stomatologiczną (RDH), współpracuje z dr. Podlińskim od 1992 roku. W latach 1992-1996 pracowała jako asystentka stomatologiczna, pracując jednocześnie nad dyplomem higieny dentystycznej. W maju 1996 roku ukończyła z wyróżnieniem New York City Technical College. Otrzymała również nagrodę "Albert H. Stevenson Award", najwyższy zaszczyt za biegłość akademicką i kliniczną w zakresie higieny jamy ustnej.

Jest bardzo oddaną profesjonalistką i naprawdę dba o naszych pacjentów. Daje wszystkim indywidualną uwagę. Jej celem jest pomaganie ludziom w zapobieganiu chorobom zębów, osiąga to, informując naszych pacjentów o profilaktyce i jej znaczeniu dla dobrego zdrowia jamy ustnej.

Magda Zwierzewicz, RDA

Magda Zwierzewicz jest zarejestrowanym asystentem dentystycznym (RDA) dla dr. Podlińskiego. Dołączyła do zespołu dentystycznego dr Podlinskiego w styczniu 1996 r., a ukończyła jako asystent dentystyczny w 1997 r.

Pomaga w pracy klinicznej praktyki, ale także pracuje w recepcji. Uważa, że praca w naszym biurze jest bardzo satysfakcjonująca, ponieważ może wykorzystać zarówno swoje umiejętności administracyjne, jak i kliniczne. Pracuje także nad stypendium w American Dental Assistant Association.